Apie mus Galerija Atlikti darbai Karjera Kontaktai MEDŽIO-ALIUMINIO LANGAI 
 
 
 
 

Apie bendrovę "DUNITAS"

Uždaroji akcinė bendrovė „Dunitas“ įkurta 1997 metais. Realiai užsibrėžti įmonės tikslai bei kvalifikuotų ir entuziastingų bendraminčių kolektyvas leido bendrovei per kelerius metus:

  • įgauti užsienio partnerių pasitikėjimą ir įsisavinti jų pristatomas naujas technologijas;
  • pasiekti puikių veiklos rezultatų;
  • tapti viena iš pirmaujančių įmonių Lietuvoje pramoninių grindų įrengimo srityje;
  • tapti parkavimo aikštelių grindų dangų įrengimo lydere Lietuvoje.

Šiandien UAB „Dunitas“ – tai 20 darbuotojų kolektyvas, įmonės įstatinis kapitalas – 0,5 mln. litų, o turtas – apie 2 mln. litų. Dauguma lėšų investuota į originalius gamybinius įrengimus, leidžiančius kokybiškai ir kvalifikuotai atlikti darbus pagal užsienio partnerių sukurtas technologijas. Įmonė plačiai naudojasi Lietuvos finansų rinkos paslaugomis (bankų kreditai, lizingai, faktoringai, darbų draudimai ir kt.). Įmonė vien Lietuvoje yra įrengusi daugiau nei 300 tūkstančių kvadratinių metrų pramoninių grindų ir daugumą parkavimo aikštelių grindų dangų.

Plečiant įmonės veiklą, 2004 metais Rusijoje įkurta kita – bendrovė „Dunfloor“, kurios tikslas yra tęsti įmonės „Dunitas“ naudojamų technologijų darbus šioje didelėje šalyje.

Mūsų kredo – lankstus požiūris į užsakovą, pasiūlant tinkamas šiuolaikines technologijas ir puikią atlikimo kokybę vertus Jūsų sprendimo.

Bendrovės „Dunitas“ vardu

Generalinis direktorius

Gintautas Borneika